You are currently viewing Jakie skarpety do brązowych butów?

Jakie skarpety do brązowych butów?

Skarpetki mogą stanowić doskonałe uzupełnienie stylizacji. Odpowiednio dobrane skarpety mogą przełamywać konwenanse i dawać duże pole do popisu w kwestii zabawy modą. Skarpetki są częścią bielizny osobistej, ale z dużą śmiałością pokazujemy je światu. Jak odpowiednio dobrać skarpetki do brązowych butów?

Przy wyborze skarpetek do brązowych butów należy kierować się przede wszystkim okazją, na którą je zakładamy. Przy formalnych wyjściach warto kierować się klasycznymi zasadami, które zagwarantują nam zachowanie elegancji.

Brązowe buty w codziennych stylizacjach można łączyć z każdym rodzajem skarpetek i podkreślać swój indywidualny styl. Problem pojawia się, kiedy musimy wybrać skarpetki na oficjalne wyjście. Jak łączyć brązowe, eleganckie buty ze skarpetkami? Najbardziej znane zasady mówią o dobieraniu skarpetek do butów. Kierując się tą zasadą, należy pamiętać, że skarpety powinny być tak ciemne, jak buty, ale jednocześnie nie kontrastować zbyt mocno ze spodniami.

zvet_noskov

Drugi sposób dobierania skarpet opiera się na dopasowaniu ich do barwy spodni. Dzięki temu linia nóg zostanie optycznie wydłużona. W mniej formalnych sytuacjach odchodzi się od powyższych metod. Wystarczy skupić się na tym, żeby skarpetki tworzyły spójną całość ze stylizacją.

Można dobrać je do koszuli, muchy, marynarki lub postawić na odważne, kontrastujące skarpetki, które będą współgrać z naszym stylem i podkreślać indywidualizm. Należy pamiętać również o odpowiedniej długości skarpety. Odpowiednia skarpeta dobrana do eleganckich, brązowych butów powinna zakrywać naszą łydkę również, kiedy siedzimy.

Jakie kolory pasują do brązu?

Brąz idealnie współgra z bielą i musztardową żółcią. Barwę tę warto łączyć również z butelkową zielenią, żywą czerwienią, delikatnym beżem, szarością, błękitem i różem. Połączenie brązowych butów ze skarpetkami w tych kolorach zawsze będzie wyrazem posiadania wyczucia stylu.

Damskie skarpetki do brązowych butów

W dzisiejszych czasach moda jest niezwykle swobodna. Kobiety z łatwością mogą łączyć wszystkie rodzaje brązowych butów ze skarpetkami. Ikony mody pokazują, że nawet noszenie brązowych sandałów i szpilek w połączeniu z modnymi skarpetami nie jest już wpadką. 

Warto skupić się na tym, żeby skarpetki pasowały do zamysłu naszej stylizacji i do okazji. Jeśli chcemy dobrać skarpetki do brązowych butów, a przy tym zachować klasyczny styl, warto wybrać skarpety w barwie zbliżonej do spodni lub stopki, które schowamy do butów. 

Kolejną zasadą, która sprawi, że skarpetki będą współgrać ze stylizacją, jest dobranie ich barwy i wzoru do wybranego elementu stylizacji, który znajduje się powyżej pasa. Doskonałym rozwiązaniem jest założenie brązowych botków na słupku oraz długich skarpet z zabawnym wzorem. 

Żródło: vplate.ru

W Azji niezwykłą popularnością cieszy się trend zakładania brązowych szpilek z białą skarpetką frotté. Wybór skarpetek pasujących do brązowych butów jest ogromny, a jedyne co nas ogranicza to formalność danej okazji oraz stopień chęci na zabawę modą.

Żródło www.pinterest.com

Dodaj komentarz