Metody, koszty, czas wysyłki w sklepie AleNogi.pl

Formy dostawy

Oferujemy szybką dostawę za pośrednictwem firmy InPost. Paczki nadajemy codziennie i zazwyczaj następnego dnia są one dostarczane.

Do wyboru są:

List polecony ekonomiczny – najtańsza, ale równocześnie najwolniejsza forma dostawy – czas dostarczenia sięga często 1-2 tygodnie!

Paczkomaty 24/7 – czas dostawy zazwyczaj wynosi 1-2 dni dodatkowo odbiór przesyłki jest możliwy w dowolnym z kilku tysięcy paczkomatów. Powiadomienia o odbiorze są wysyłane drogą e-mail oraz w aplikacji InPost. Listę paczkomatów znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Kurierzy DPD – szybka dostawa pod wybrany adres na terenie całego kraju w 1-2 dni robocze.

 

od 0 do 149zł

powyżej 150zł

   List polecony ekonomiczny

8,90zł

8,90zł

   Paczkomaty 24/7

13,90zł

gratis

   Kurier DPD

14,90zł

gratis

   Kurier DPD za pobraniem (cały kraj)

19,90zł

19,90

Czas dostawy

Dzięki temu, że nasz magazyn znajduje się w Polsce zamówienia realizujemy ekspresowo – zazwyczaj następnego dnia roboczego przekazujemy do wysyłki. Na czas realizacji zamówienia składa się czas skompletowania, a następnie zabezpieczenia produktów oraz przygotowania paczki. Do tego należy doliczyć dostarczenia przesyłki do klienta przez firmę spedycyjną. Staramy się aby zamówienia było jak najszybciej gotowe do wysyłki.

W zależności od wybranej formy dostawy i płatności czas przekazania do wysyłki zamówienia może wynieść od 1 do 3 dni roboczych, nie później jednak niż do 10 dni roboczych.